zostaw nam
wiadomość oddzwonimy na pewno
Godziny otwarcia biura:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
so. 9:00 - 14:00
Newsletter
|
Dopasuj termin do swoich planów
Zapytaj o szczegóły oferty
PołożeniePrzyjemny hotel otoczony ogrodem, położony w spokojnej okolicy w miejscowości turystycznej Kokkini Chani, 7 km od lotniska w Heraklionie i 4 km od miejscowości Gouves. Hotel oddalony jest ok. 500 m od plaży. W pobliżu hotelu znajdują się liczne sklepiki, restauracje i tawerny.Warunki mieszkalneHotel posiada standardowo urządzone pokoje z możliwością jednej dostawki w pokojach standardowych lub dwóch dostawek dla dzieci w pokojach familijnych. Wszystkie pokoje wyposażone są w: centralną klimatyzację, łazienkę z prysznicem, aneks kuchenny (kuchenka elektryczna, lodówka, czajnik, zastawa stołowa) oraz telefon i balkon, płatny sejf.Do dyspozycji gościRecepcja, główna restauracja, bar, kącik telewizyjny. Leżaki i parasole na plaży za dodatkową opłatą, przy basenie bezpłatnie.Uprawianie sportówBezpłatnie:basen, brodzik dla dzieci.Odpłatnie:sporty wodne na plaży, bilard.All InclusiveW cenie:śniadanie, obiad, kolacja, napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkoholowe serwowane od 10:00 do 23:00.CenaCena zawiera (PLN):bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 12:00), transfer lotnisko - hotel - lotnisko; opiekę polskojęzycznego rezydenta; wyżywienie wg opisu, podatek VAT, obowiązkowe ubezpieczenie (KL I NW, BAGAŻU, ubezpieczenia od chorób przewlekłych Europaische Reiseversicherung AG Europejskie), opłaty lotniskowe i paliwowe.
Opinie na temat hotelu
Data dodania opinii: 30-08-2010
Chciałabym serdecznie polecić ten hotel. Byliśmy z mężem przez 2 tygodnie w lipcu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dostaliśmy pokój w nowo wyremontowanej czesci hotelu, także standard, wygląd pokoju bez zarzutu. Z tego, co zdążyliśmy sie zorientować ,to cześć pokoi jest jeszcze nie wyremontowana, więc nie potrafię powiedzieć, jak wygląda w tamtych pokojach. Klimatyzacja bezpłatna, w pełni działąjąca. W pokoju telewizor, lodówka, można również skorzystać z płatnego sejfu. Pokój codziennie sprzątany, oprócz niedziel (wiadomo), codziennie zmieniana pościel, ręczniki zmieniane co 2-3 dzień, można spokojnie zostawić na stole pieniądze, klucze i inne drobiazgi - nic nie ginie. Obsługa hotelowa bardzo miła i w porządku. Jeżeli chodzi o jedzenie - to cóż - trudno utrzymać linie na wyjeździe bo jedzenie przepyszne,na śniadanie zawsze to samo - czyli przynajmniej 8 różnych sniadan do wyboru, bo jest i jajko i serki i dzemy i mleko i płatki itd także do wyboru do koloru. My mieliśmy opcje HB takze moge wypowiedziec sie tylko na temat obiado-kolacji - pycha, różne rodzaje sałatek, codziennie inne miesa i dodatki, palce lizać. Nawet w opcji HB mozna najeść sie do syta i starcza na cały dzień. Jeżeli chodzi o atrakcje w miejscowości - brak, jest to bardzo mała miejscowość, ale w oddalonym o ok 15 km Heraklionie jest mnóśtwo atrakcji, bilet w jedna strone do Heraklionu ok. 1,80 euro. Nie polecamy wycieczek fakultatywnych organizowanych przez biuro bo są bardzo drogie - opróćz wieczoru kreteńskiego, który gorąco polecamy, jest wart tych 50 euro. Jeżeli chodzi o wycieczki fakultatywne - warto wynając samochod, (wynajem samochodu od 25 euro na dzień) i na włąsna reke zwiedzać, lub autobusami bilety nie są aż tak drogie jeśli sie gdzies dalej jedzie. Jeżeli chodzi o plaże- bardzo ładna, duża i zadbana to Secto Beach, jakieś 2 km w lewo drogą główną kierunek Heraklion, pozostałe plaże, małe,a plaża miejska - bardzo brudna. Leżaki i parasole na każdej plaży płatne - ok 5 euro
Data dodania opinii: 22-02-2010
Witam ! Czytam opinie o tym hotelu i jestem zszokowana ! Nie rozumiem jak ktos moze napisac ze jedzienie bylo dobre-no chyba ze lubi jesc caly tydzien to samo ! Kolacje przerobiona na sniadanie a sniadanie na obiad ! Alkohol bez procentów! Do tego obsluga byla BARDZO nie mila,czulam jakby robila łaske ze musi podac cole lub drinka ! Dodam jeszcze ze pokoje byly brudne,w ciagu tygodnia sprzatane tylko RAZ ,reczniki nie byly wymieniane ! I wanna bardzo brudna,co mnie na samo wejscie do pokoju zszokowalo ! Nie polecam tego hotelu ! Strata pieniedzy i tylko nerwy ! Nigdy wiecej bym tam nie pojechala ! I bardzo zaluje ze tam spedzilam swoj tydzien miodowy !!! Porazka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marta
Data dodania opinii: 16-10-2009
Wstyd mi za niektórych ludzi, moich rodaków , którzy nie potrafią się zachować za granicą. czytam niektóre opinie i nie wierzę własnym oczom. Brudna wanna? kiedy ? gdzie? nie zmienianie ręczników? u mnie były zmieniane codziennie. pościel zmieniana równie często. Panie które sprzątały pokoje codziennie ,były przesympatyczne i bardzo przykładały się do pracy. Poza tym jedzonko i alkohole były pyszne i w duuzych ilosciach. Wystarczylo jedynie BYĆ CZŁOWIEKIEM dla innych a nie jakimś nowobogackim gburem. Atmosfera w hotelu fantastyczna nie licząc kilku niezadowolonych z zycia i wiecznie przygnębionych i narzekających na wszystko Polaków. Przyznam,że czasem wstyd mi było za niektórych z nich. Polecam hotelik z czystym sercem wszystkim normalnym ludziom, którzy nie oczekują Bóg wie jakich luksusów i potrafią docenić wspaniała, rodzinną atmosferę. Jeśli się tam już wybierzecie koniecznie musicie spróbować Raki serwowanej przez wspaniałego Pana Właściciela. Pychota.
sonia lokos
Data dodania opinii: 27-09-2009
Witam ! Ja spedzilam w tym hotelu tydzien,no i bardzo sie z tego ciesze! Dluzej bym nie wytrzymala ! Po prostu jakies nieporozumienie ,to nie byly wakacje tylko jakas kolonia dla dzieci ! Jedzenie kiepskie,np kurczak z piorami i frytki z obiadu przerobione na kolacje a z kolacji na nastepny obiad,i tak przez tydzien ! Sniadania codziennie takie same,do znudzenia ! Alkohol nie byl alkoholem,piwo bez smaku a whysky bez procentow ,do tego dodam jeszcze brudna wanne i brudne reczniki wymienione podczas naszego pobytu RAZ juz nie pisze o sprzataniu pokoju...Wiec nie wiem jak ktos moze napisac ze bylo tam fajnie i milo...Zycze milego pobytu w tym syfie i pozdrawiam
JUSTYNA CIRKO
Data dodania opinii: 24-09-2009
SPEDZIŁAM W HOTELU COSMAN DWA TYGODNIE I POWIEM SZCZERZE,ZE CZUTAJAC POPRZEDNIE OPINIE NA TEMAT HOTELU LECIAŁAM Z NASTAWIENIEM TROSZKE ŚREDNIO POZYTYWNYM.JEDNAK PO PRZYLOCIE NA MIEJSCE POZYTYWNIE BYŁAM ZASKOCZONA.LUDZIE,KTÓRZY WYSTAWIAJĄ TU NEGATYWNE OPINIE PISZA JAKIES KOMPLETNE BZDURY.ALE PO OBSEWRACJU LUDZI KTÓRZY TAM PRZEBYWALI I Z WSZYSTKIEGO BYLI NIE ZADOWOLENI,KTÓRZY ZACHOWYWALI SIE JAK BYDEŁKO TO DOSKONALE ROZUMIEM ICH NEGATYW.POWIEM KRÓTKI,BYŁO MI MOMENTAMI WSTYD ZA ZACHOWANIE POLAKÓW.HOTEL MIŁY,PTZYJEMNY,Z RODZINNA ATMOSFERA,CZYSTY.JEDZENIE SMACZNE,DUUUUUUŻO.CZEGO CHCIEC WIĘCEJ?POLECAM NAPRAWDE. |
Wszystkie pola muszą być wypełnione
Wszystkie pola muszą być wypełnione